Telekinezi Ve Parapsikoloji
Sizde kendinize enerji yüklemek için kayıt olun veya giriş yapın. Invisiblue güzel dakikalar geçirmenizi diler.
Sizde kendinize enerji yüklemek için kayıt olun veya giriş yapın. Invisiblue güzel dakikalar geçirmenizi diler.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(Ingilizce Adresi): Http://www.Telekinezi.Eu.Tc/ (Türkçe Adresi): Http://www.Telekinezi.Pro.Tc/ (Almanca Adresi) :Http://www.Telekinezi.De.Tc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Psi-Whell Teknik (Klasik)

5 posters
YazarMesaj
[ιηνιѕιвℓυє]
Administrator
Administrator
[ιηνιѕιвℓυє]

Telekinezi Alt Dalı : Aslan Yüklenen Enerji Sayısı : 66
Katılım Zamanı : 09/07/10

Psi-Whell Teknik (Klasik) Empty
MesajKonu: Psi-Whell Teknik (Klasik)   Psi-Whell Teknik (Klasik) Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 10:12 pm

PSİ-WHEEL DENEMELERİ

Psi-Wheel'in nasıl hazırlandığı; Önce Bir İğne [toplu iğne değil] , Bir silgi ve Birde KARE kağıt alın. Kare olan kağıdımız ne çok büyük, nede çok küçül olmalı ve kağıtta "+" şekli görüleceği tipte ortalardan katlayın.(kağıt katlanmalardan sonra 4 kareye bölümlü gibi görünecek)

Kağıdın fazla büyük olmaması gerekir çünkü uçları yere değebilir, kağıdın fazla küçükde olmaması gerekir yoksa işiniz zorlaşır.. Silginin üzerine dik olarak batırılmış duran iğnenin üzerine kağıdımızı yerleştiriyoruz fakat kağıdı iğneye batırmayın, sadece üstüne yerleştirin. İşte Psi-Wheel mekanizmamız hazır.

Psi-Wheel Nasıl bir ortamda denenenmelidir?

*Psi-Wheel çok hassastır ve en küçük bir fiziki etkide döner. bu yüzden Kapı-Pencere yada odada rüzgar yaratacak herşeyi kapatın..
*Elleriniz ve oda sıcak olsun. olmazsa işiniz 2, hatta 3 katı zorlaşır..
*Elleriniz ıslak olmamalı..

Psi-Whell Teknik (Klasik) Psiwheel2

Ellerin Önemi

Elleriniz telekineziye başlarken hatta devamında da çok önemli rol oynamakta. Ellerinizin hareketleri telekinezi yaparken beyni kandırmak için kullanılır. ayrıca bazı teorilere göre ellerden de gücün çıktığı düşünülür. Elleriniz psi-wheel'in etrafında olsun, havada tutmayın, psi-wheel'in bulunduğu zeminin üzerine koyun. elleriniz ne uzak nede çok yakın olsun. psi-wheel'in etrafına koyduğunuz ellerinizden enerji geçtiğini düşünün. !!..

Püf Noktaları

Evet şimdi çalışmaya başlayabilriz. Alıştırmaların ilk denemelerinde tecrübeniz olmadıysa sadece kağıdın döndüğünü düşünün. *Beyninizle kağıdın her köşesini kendiniz çekmeye çalışın, yada yitin.
*Herangi bir köşeyi elinizle tutup çevirdiğinizi düşünün
*Ellerinizden çıkan enerjinin bir hortum yaratıp kağıdı döndürdüğünü düşünün
*Başka bir yere bakın , fakat kağıt görüş alanınızda olsun. başka bir yere bakarken kağıdı döndürmeye çalışın.
Bu yöntem en etkili yöntemlerden biridir. Beynin yeni bişey denemesinden dolayı çıkan frekanslar güçlü olabiliyor
Evet umarım bi işinize yaramıştır, "Olmadııı!" diyenlere söyleyecek birşeyim yok .

http://telekinezi.forummum.com
BrsKrdnz
^Developer^
^Developer^
BrsKrdnz

Telekinezi Alt Dalı : Akrep Yüklenen Enerji Sayısı : 21
Katılım Zamanı : 27/08/10

MesajKonu: Geri: Psi-Whell Teknik (Klasik)   Psi-Whell Teknik (Klasik) Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 9:06 pm

daha olmadı ama olucak inş Smile
kanunso12
Düşük Enerjili
Düşük Enerjili

Yüklenen Enerji Sayısı : 5
Katılım Zamanı : 01/09/10

MesajKonu: Geri: Psi-Whell Teknik (Klasik)   Psi-Whell Teknik (Klasik) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 9:55 pm

ben bunu yapabiliorum
BrsKrdnz
^Developer^
^Developer^
BrsKrdnz

MesajKonu: Geri: Psi-Whell Teknik (Klasik)   Psi-Whell Teknik (Klasik) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:43 pm

yapta koy videoyu görelim yeğen Smile
kanunso12
Düşük Enerjili
Düşük Enerjili

Yüklenen Enerji Sayısı : 5
Katılım Zamanı : 01/09/10

MesajKonu: Geri: Psi-Whell Teknik (Klasik)   Psi-Whell Teknik (Klasik) Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 9:53 am

camera olsa koyardim Wink
[ιηνιѕιвℓυє]
Administrator
Administrator
[ιηνιѕιвℓυє]

MesajKonu: Geri: Psi-Whell Teknik (Klasik)   Psi-Whell Teknik (Klasik) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 2:59 am

Yapabiliorsan bi seviye atlamışsındır Smile
BrsKrdnz
^Developer^
^Developer^
BrsKrdnz

MesajKonu: Geri: Psi-Whell Teknik (Klasik)   Psi-Whell Teknik (Klasik) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 3:09 am

dimi biz hala telekinetik ezik ezik takılıoruz :/
[ιηνιѕιвℓυє]
Administrator
Administrator
[ιηνιѕιвℓυє]

MesajKonu: Geri: Psi-Whell Teknik (Klasik)   Psi-Whell Teknik (Klasik) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 3:11 am

yok estaqfrllh..

elbetteki snde artk atlamışsındır bi seviye
musagopa
Düşük Enerjili
Düşük Enerjili

Yüklenen Enerji Sayısı : 1
Katılım Zamanı : 26/01/11

MesajKonu: Geri: Psi-Whell Teknik (Klasik)   Psi-Whell Teknik (Klasik) Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 6:06 pm

bunu yapabilen arkadaşalr lütfen bana yardım edin ben aslında kıpırdata biliyorum fakat hep istediğimin ters yönüne doğru dönüyor ve bir anda motivasyonum bozuluyor birde kağıdı dönerken bir türlü hayal edemiyorum sadece elimden enerji çıkdığını ve kağıda çarptığını hayal ediyorum bu şekilde de fazla dönmüyor kağıt lütfen bilen biri bana yardım etsin
telekinesisy
Düşük Enerjili
Düşük Enerjili

Telekinezi Alt Dalı : Akrep Yüklenen Enerji Sayısı : 1
Katılım Zamanı : 11/02/13

MesajKonu: Geri: Psi-Whell Teknik (Klasik)   Psi-Whell Teknik (Klasik) Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2013 10:18 pm

Kolay olduğunu düşün sadece rüzgar gülünü düşün güçlüce nasıl döndüğünü kağıdında ona benzer olduğunu düşün dönücek zamanla

Psi-Whell Teknik (Klasik)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünya Kupası'nın resmi topu, NASA'nın teknik testlerinden kötü not aldı.