Telekinezi Ve Parapsikoloji
Sizde kendinize enerji yüklemek için kayıt olun veya giriş yapın. Invisiblue güzel dakikalar geçirmenizi diler.
Sizde kendinize enerji yüklemek için kayıt olun veya giriş yapın. Invisiblue güzel dakikalar geçirmenizi diler.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(Ingilizce Adresi): Http://www.Telekinezi.Eu.Tc/ (Türkçe Adresi): Http://www.Telekinezi.Pro.Tc/ (Almanca Adresi) :Http://www.Telekinezi.De.Tc

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bilinç Kontrolü Metodu

YazarMesaj
[ιηνιѕιвℓυє]
Administrator
Administrator
[ιηνιѕιвℓυє]

Telekinezi Alt Dalı : Aslan Yüklenen Enerji Sayısı : 66
Katılım Zamanı : 09/07/10

Bilinç Kontrolü Metodu Empty
MesajKonu: Bilinç Kontrolü Metodu   Bilinç Kontrolü Metodu Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 10:26 pm

ADIM 1
İlk olarak gevşeyin ve vücudunuzu enerji ile doldurun(sitede enerji artıtma teknikleri mevcut ancak siz kendi kafanızdan bir teknik de üratabilirsiniz)
ADIM 2
Önünüze küçük bir cisim koyun.Bu cisim bir taş,bir pinpon topu vs olabilir.
ADIM 3
Cisme odaklanın
ADIM 4
Gözlerinizi kapatın ve cismi imajine etmeye çalışın.Cismin görüntüsünü gözünüzün önüne getirin
ADIM 5
Enerjinizin(bu enerjinin ellerinizden çıktığını hayal edebilirsiniz) taşı sardığını ve daha sonra taşla bir bütün haline geldiğini düşünün(taşınm enerjiyi içine aldığını iamjine edebilirsiniz.Yada taşla enerjinizin bir olduğunu imajine edin)
ADIM 6
Şimdi enerjinizle birlikte taşın yükseldiğini düşünün.(bu kısmı biraz uzatın çünkü yükselmesi zor olabilir.bu yüzden taşın önce hafiflediğini düşünmek ve sonra merkezinden yükseldiğini düşünmek,i,majine etmek iyi olabilir.mümkünse onunla bütünleşen enerjinizin yavaşça yükseldiğini imajine edin)
ADIM 7
İş bittikten sonra gözlerinizi açın varsa bir video kaydınız onu izleyin.Olmadıysa biraz dinlenin ve yeniden enerji verdiğinizi düşünün.Sonra bu enerjinizin tekrardan ağır ağır önce hafifleterek sonmra yükselttiğini düşünün.
http://telekinezi.forummum.com

Bilinç Kontrolü Metodu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Görüntüleme Metodu
» Özperto Metodu
» Nefes Metodu
» Manyetik Alan Metodu
» KorzaY KoçaK Metodu